Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Telefonat E Markes Lg

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Telefonat E Markes Lg
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Telefonat E Markes Lg

Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Telefonat E Markes Lg

MODELI
Cmimi real Lek 700 Oferte Lek 300 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES I TEMPERUAR 9H

FUNKSIONI : MBRON EKRANIN E TELEFONIT TUAJ NGA GERVISHTJET DHE GODITJET E PAPRITURA

PERSHTATJA : TELEFONAT E MARKES LG

TJETER : LEHTE PER TU VENDOSUR, NUK PENGON NAVIGIMIN NE EKRAN DHE NUK ZBEH NGJYRAT E EKRANIT, SUPER TRANSPARENT DHE SUPER I LEHTE, MIQESOR ME MJEDISIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Outlet Nen 700 Lek
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%