Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr

Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr
Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr
Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr
Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr
Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr
Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr
Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr
Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr

Xham Mbrojtes I Plote 3d Autobot Ur Per Iphone 6 / 6s / 6 Plus / 6s Plus / 7 / 7 Plus / 8 / 8 Plus / X / Xs / Xs Max / Xr

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,000 Ulje 38%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES 3D

MARKA : BASEUS

MODELI : FULL3D-AUTOBOT

I PERSHTASHEM PER : iPHONE

FORTESIA : 9H

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

VECORI : MBRON SHIKIMIN DHE SYTE TUAJ NGA DRITA BLU QE EMETOHET NEPERMJET EKRANIT TE TELEFONIT

ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI ZAKONISHT DHE NJE DIFFERENCE SHUME E MADHE NE MBROJTJE NGA GERVISHTJET, SHENJA GISHTASH, UJI , VAJI, PLUHURI, TRONDITJET,

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

PERFORMANCE E DUKSHME DHE CILESI E LARTE

TJETER : RUAN PERFORMANCEN EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MBULON TE GJITHE SIPERFAQEN E EKRANIT,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%