Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max

Color
MODEL
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,400 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES 

MARKA : BASEUS

MODELI : 

I PERSHTASHEM PER : iPHONE

FORTESIA : 9H

VECORI : ULTRA I HOLLE SAQE NUK DUKET SE TELEFONI KA XHAM

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

MBROJTJE NGA GERVISHTJET, SHENJA GISHTASH, UJI , VAJI, PLUHURI, TRONDITJET,

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

CILESI E LARTE


TJETER : ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%