Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone Xr / Xs Max

Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone Xr / Xs Max
Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone Xr / Xs Max

Xham Mbrojtes I Mbrapem Baseus Per Iphone Xr / Xs Max

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,300 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES I MBRAPEM

MARKA : BASEUS

MODELI : 

I PERSHTASHEM PER : iPHONE

FORTESIA : 9H

NGJYRA : TRANSPARENTE

VECORI : ULTRA I HOLLE SAQE NUK DUKET SE TELEFONI KA XHAM

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

MBROJTJE NGA GERVISHTJET, SHENJA GISHTASH, UJI , VAJI, PLUHURI, TRONDITJET,

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

CILESI E LARTE


TJETER : ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
STABILIZUES I VOGEL KAMERE BASEUS GIMBAL ME 3 AKSE
baseus
Oferte Lek 11,000 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 27%