Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus

Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus
Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus

Xham Mbrojtes I Holle 3d Baseus 0.23mm Per Iphone 7 Plus / 8 Plus

Color
MODELI
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,100 Ulje 21%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES 0.23mm FULL

MARKA : BASEUS

MODELI : 

I PERSHTASHEM PER : iPHONE 7 Plus / 8 Plus

FORTESIA : 9H

VECORI : ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI ZAKONISHT DHE NJE DIFFERENCE SHUME E MADHE NE MBROJTJE NGA GERVISHTJET,  UJI, VAJI, PLUHURI, TRONDITJET,

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

PERFORMANCE E DUKSHME DHE CILESI E LARTE

KY FILM MBROJTËS I EKRANIT BASEUS ËSHTË BËRË NGA QELQI I VËRTETË I PËRPUNUAR KIMIKISHT,

KA NJË NDJESI DELIKATE NË PREKJE. XHAMI I TEMPERUAR PREMIUM KA NJË SHTRESË OLEOPHOBIC PËR TË PARANDALUAR GJURMËT E GISHTAVE.

ME NJË FUNKSION TË SIGURT KUNDER COPEZIMIT, AI NUK DO TË NDAHET NË COPA TË VOGLA TË MPREHTA NË RAST THYERJE


TJETER : RUAN PERFORMANCEN EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MBULON TE GJITHE SIPERFAQEN E EKRANIT,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus