Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018

Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018
Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018
Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018
Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018
Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018
Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018
Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018
Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018

Xham Mbrojtes 2.5d Erturo Per Samsung J2 2018 / J3 2016 / J3 2017 / J4 2018/ J4 Plus 2018 / J5 2016 / J5 2017 / J6 2018 / J6 Plus 2018 / J7 2017 / J7 Duo 2018

color
MODELI
Cmimi real Lek 700 Oferte Lek 300 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : XHAM MBROJTES 2.5D

MARKA : ERTURO

MODELI : ERTURO2.5D

I PERSHTASHEM PER : SAMSUNG  SERIA J

FORTESIA : 9H

NGJYRA : E ZEZE / GOLD

VECORI : ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

FORTESI E MADHE DHE I SIGURTE PER PERDORUESIN,

PAMJE HD SI ZAKONISHT DHE MBROJTJE NGA GERVISHTJET OSE GODITJET E PAPRITURA

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

TJETER : ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MBULON TE GJITHE SIPERFAQEN E EKRANIT,

PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Outlet Nen 700 Lek
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%