Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus

Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus
Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus

Varese Universale Per Organizim Me Te Mire Baseus

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 700 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : VARESE OBJEKTESH

MARKA : BASEUS

MODELI : 

NGJYRA : E ZEZE

PAKETIMI PERMBAN 4 VARESE

VECORI : DIZENJIM UNIK MODERN ME PAMJE SI PERLE

PERMASE E VOGEL QE NUK VIHET RE KUDO QE TA NGJISNI

JU NDIHMON TE ORGANIZONI ME MIRE AMBIENTIN KU QENDRONI, NE MAKINE, SHTEPI, ZYRE ETJ.

NUK E DEMTON SIPERFAQEN KU NGJITET

MATERIAL CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

NGJITES 3M I IMPORTUAR SIGURON NGJITJE TE FORTE DHE TE QENDRUESHME

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%