Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus

Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus
Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus

Usb Otg Dhe Si Kabell Karikimi 32gb Memorie Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 36%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB

MARKA : BASEUS

MODELI : 

KAPACITETI : 32GB

PERDORIMI : PER TE TRANSMETUAR TE DHENA , PER KARIKIM DHE SI OTG

VECORI : 2 FUNKSIONE NE 1 PAISJE , EDHE USB EDHE FISHE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%