Super Usb Kabell Remax

Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax
Super Usb Kabell Remax

Super Usb Kabell Remax

Color
TIPI
Cmimi real Lek 600
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : REMAX

TIPI : MICRO (PER TEFEONAT ME BAZE KARIKIMI MICRO SI P.SH SMASUNG S7)

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

MATERIALI : TPE

TRANSMETIMI : DERI NE 480Mb/s

PESHA : 38g

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR,I LEHTE , I DURUESHEM, MIQESOR ME MJEDISIN, I PA NGATERRUESHEM, I PA OKSIDUESHEM ,

SHPEJTESIA E LARTE E KARIKIMIT DHE TRASNMETIMIT TE TE DHENAVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%
Oferte
Kabell Karikimi Remax Type-C Ne Type-C 65W
remax
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%