Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax

Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax
Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax

Usb Kabell Luksoz 1m Gplex 3 Ne 1 Remax

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,500 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL GPLEX 3 NE 1

MARKA : REMAX

MODELI : RC-070

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

NGJYRA : KAFE / E ZEZE / GOLD

TIPI : LIGHTNING + MICRO + TYPE-C , PERDORET POTHUAJSE PER TE GJITHE TELFONAT E KOHEVE TE FUNDIT

TJETER : PERDORET PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR,

NUK NDRYSHKET, NUK OKSIDOHE DHE JEP NJE PAMJE LUKSOZE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%