Usb Kabell Remax

Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax
Usb Kabell Remax

Usb Kabell Remax

COLOR
TIPI
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 500 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL 

MARKA : REMAX

TIPI : MICRO (PER TEFEONAT ME BAZE KARIKIMI MICRO SI P.SH SMASUNG S7)

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

MATERIALI : TPE

TRANSMETIMI : DERI NE 480Mb/s

PESHA : 38g

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR DHE FLEKSIBEL, I LEHTE ,  I DURUESHEM, MIQESOR ME MJEDISIN,  I PA NGATERRUESHEM, I PA OKSIDUESHEM ,

SHPEJTESIA E LARTE E KARIKIMIT DHE TRASNMETIMIT TE TE  DHENAVE


TJETER : DIZEJNUAR POSACERISHT PER TE DURUAR NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%