Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning

Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning
Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning

Usb Kabell Baseus 2a Me Ndricim Te Fisha E Daljes Lightning

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 700 Ulje 53%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL 

MARKA : BASEUS

PORTE DALJE : LIGHTING

DALJE : 2A

GJATESIA : 1m

VECORI : TRASMETIM I STABILIZUAR,

PERFORMANCE E LARTE,

DIZENJIM MBROJTES UNIK REZISTEND NDAJ THYERJES E PERTHYERJES

TJETER : KA INDIKATOR DRITE LED,

NUK NGATERROHET DHE PERSHTATET GJERESIST ME TELEFONAT ME PORTE LIGHTNING (APPLE IOS)

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%