Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus

Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus
Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus
Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus
Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus
Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus
Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus
Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus

Usb Kabell 3 Ne 1 Baseus

Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 1,000 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL 3 NE 1

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 1.2m

DALJE : 2A

NGJYRA : E ZEZE

MATERIALI : TPE , ALIAZH ALUMINI

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

TIPE : MICRO USB / LIGHTNING / TYPE-C

VECORI : DIZENJIMI 3 NE 1 PERSHTATET POTHUAJSE ME TE GJITHE PAISJET NE TREG,

MATERIAL I LAKUESHEM CILESOR KUNDER NGATERRIMIT DHE FRAKTURIMIT,

GJATESI E MJAFTUESHME PER TA PERDORUR TELEFONIN EDHE GJATE KARIKIMIT,

BETHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER SIGURON KARIKM DHE TRANSMETIM TE DHENASH TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR,

ÇIP INTELIGJENT PER TE SHMANGUR DEMTIMIN E BATERISE GJATE KARIKIMIT,

NYJE TE PERFORCUARA REZISTENTE NDAJ PERTHYERJES IDEALE PER PERDORIM TE PERDITSHEM,

ZEVENDESIM SHUME PRAKTIK I TRE KABUJVE NE NJE TE VETME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%