Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c

Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c
Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c

Usb Kabel Long Roam Hoco Type-c

COLOR
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 700 Ulje 42%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABEL LONG ROAM

MARKA : HOCO

MODELI :  TYPE-C

GJATESIA : 1.2M

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINI

PERDORIMI : PER KARKIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : USB NE DY ANE PER NJE VENDOSJE TE LEHTE,

TE DY FUNDET JANE TE KTHYER 90 GRADE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga HOCO
Oferte
Kabell Adaptor Lightning Ne Hdmi Full Hd 1080p 2m
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%