Usb Drite Led Ebyphan

Usb Drite Led Ebyphan
Usb Drite Led Ebyphan
Usb Drite Led Ebyphan
Usb Drite Led Ebyphan
Usb Drite Led Ebyphan
Usb Drite Led Ebyphan
Usb Drite Led Ebyphan

Usb Drite Led Ebyphan

Cmimi real Lek 600
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB DRITE LED

MARKA : EBYPHAN

MATERIALI : SILIKON + METAL

PERMASA : 165 x  18 x 8 mm

VECORI : TRUP SILIKONI I PERKULSHEM, PRAKTIKE PER TU PERDORUR NE CDO VEND

DRITE E BUTE PER TE MBROJTUR SYTE

FURNIZOHET NGA CDO LLOJ PORTE USB ME 5V

MATERIAL MIQESOR ME MJEDISIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Outlet Nen 700 Lek
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%