Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus

Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus
Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus
Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus
Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus
Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus
Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus
Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus

Usb Dhe Otg 32 Gb Type-c Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 3,000 Ulje 12%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB

BRAND : BASEUS

MODELI : 

KAPACITETI : 32GB

MATERIALI : PLASTIKE + ALIAZH ZINKU

PERDORIMI : PER TE TRANSMETUAR TE DHENA , SHERBEN DHE SI OTG

VECORI : PAISJE E VOGEL ME FUNKSION TE MADH, USB DHE TYPE-C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%