Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian

Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian
Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian

Usb 32g Dhe 64 Gb Per Shtimin E Memories Se Iphonit Ose Paisjeve Me Sistem Android Baseus Red Obsidian

COLOR
MODELI
Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 5,000 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB

MARKA : BASEUS

MODELI : 

KAPACITETI : 32GB / 64GB

PORTA DALESE : LIGHTNING , MICRO DHE USB 2.0

PERDORIMI : PER TE TRANSFERUAR TE DHENA DERI NE 480Mbps, SHTON MEMORIEN E iPHONIT TUAJ ME 32GB OSE 64GB NE VARESI TE ZGJEDHJES TUAJ

VECORI : NUK KA NEVOJE PER ITUNES PER TA PERDORUR

MUNDESI PERDORIMI PER SISTEMIN ANDROID DHE iOS APPLE

SHPEJTESI E LARTE TRANSFERIMI TE DHENASH

PERMASE E VOGEL ME FUNKSION TE MADH

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%