Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Yunteng Yt-9928

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICK

MARKA : YUNTENG

MODELI : YT-9928

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PLASTIKE

GJATESIA I MBLEDHUR : 22CM

GJATESIA I HAPUR : 96CM MAX

PESHA : 200g

KAPACITETI MBAJTES : 220g MAX

MBAJTESJA E PERSHTATSHME PER : PAISJET ME GJERESI 5.2 - 10.5CM

VECORI : 2 NE 1 SELFIE STICK ME TELEKOMANDE ME BLUETOOTH, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT

PERMASE KOMPAKTE PREJ 22CM E PALOSUR ME PESHE 200g PRAKTIK DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI

GJATESI I RREGULLUESHME PREJ 7 NIVELESH PER TE MARRE ME SHUME GJERESI FOTOGRAFIMI

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT ME GJERESI 5.2 - 10.5CM

SHENIM : TELEKOMANDA ESHTE VETEM PER SISTEM iOS DHE ANDROID 4.3 E SIPER

PER iOS NUK KA OSPION ZMADHIMI, PER ANDROID VENDOS BUTONIN E VOLUMIT SI BUTON PER ZMADHIM
COLOR
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 45%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%