Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax Pro Me Bluetooth 3.0

Color
Cmimi real Lek 4,800 Oferte Lek 3,700 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICK

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALUMIN + PC

GJATESIA I PALOSUR: 195mm

GJATESIA MAKSIMALE: 720mm

PESHA : 169g

VECORI : PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

KA KONTRROL ME BLUETOOTH WIRELESS DHE SHUME KENDE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga REMAX
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
remax
nga Lek 700