Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax P9

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax P9
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax P9
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax P9
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax P9
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax P9
Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax P9

Trekembesh(Tripod) Per Selfie Ose Selfie Stick Remax P9

Color
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,800 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICK

MARKA : REMAX

MODELI : P9

MATERIALI : ALUMIN

GJATESIA I MBLEDHUR : 20CM

GJATESIA I HAPUR : 66CM MAX

PESHA : 450g

VECORI : 2 NE 1 SELFIE STICK ME TELEKOMANDE ME BLUETOOTH, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT,

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT ME GJERESI 5.2 - 10.5CM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%