Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo Me Drite Led

Cmimi real Lek 5,400 Oferte Lek 4,500 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) 

MARKA : XO

MATERIALI : PLASTIKE + ALIAZH ALUMINI

GJATESIA E PALOSUR: 58CM

GJATESIA MAX: 73CM

MODELE KU APLIKOHET : CELULAR 

VECORI : 2 NE 1 TRIPOD, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT,

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KAMERAVE SPORTIVE APO KAMERAVE TE TJERA 

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

VJEN ME DRITE LED PER FOTO OSE VIDEO PERFEKTE,

KEMBE TE LAKUESHME PER TE VENDOSUR  NE ÇDO SIPERFAQE JO TE NJETRATSHME APO PER TA FIKSUAR NE OBJETE TE NDRYSHME PER ME SHUME QENDRUESHMERI


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Selfie Stick