Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video
Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video

Trekembesh (Tripod) Me Kembe Te Lakueshme Me Sfungjer Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video

Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH (TRIPOD) 

MARKA : JIEYANG

MODELI : HF-668

MATERIALI : PLASTIKE + SFUNGJER

PERMASA : 30 x 5 x 5 cm

PESHA : 36g

PESHA MBAJTESE : 800g

MODELE KU APLIKOHET : KAMERA GoPro , SLR , CELULAR 

VECORI : 2 NE 1 TRIPOD, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT,

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KAMERAVE SPORTIVE APO KAMERAVE TE TJERA ME PESHE MAKSIMALE DERI NE 800g

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

KEMBE TE LAKUESHME TE RRETHUARA ME SFUNGJER PER TE VENDOSUR  NE ÇDO SIPERFAQE JO TE NJETRATSHME APO PER TA FIKSUAR NE OBJETE TE NDRYSHME PER ME SHUME QENDRUESHMERI

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT ME GJERESI 5.2 - 10.5CM

FALE MATERIALIT KUNDER UJIT MUND TE PERDORET EDHE NE AMBIENTE ME UJE APO NE KOHE SHIU

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Outlet Nen 700 Lek
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%