TREKEMBESH (TRIPOD) ME KEMBE TE LAKUESHME DHE DRITE LED OSE MIKROFON TE INTEGRUAR TE POSACME PER VIDEO EDHE BROADCAST XO

Zbritje 17%

Size: ME DRITE LED
Çmimi:
Lek 2,000 Lek 2,400
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi