Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona

Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona

Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona
Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona

Trekembesh (Tripod) Me Drite Ovale LED Me Vend Per 3 Telefona

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH ( TRIPOD ) PER SELFIE OSE VIDEO

MATERIALI : PC +ALUMIN

GJATESIA E TRIPODIT : 50 - 200CM

FUQIA: 100W

INPUTI: 2 x 5V / 2A

DIAMETRI I DRITES LED : 48 CM / 19INÇ

TEMPERATURA E DRITES : 3200 - 6500K

NDRICIMI : 1% - 100%

MBAJTESJA E PERSHTATSHME PER : 3 SMARTPHONES

VECORI : MBAJTESE TE POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONAT, DERI NE 3 COPE 

DIZENJIM PER KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI

DRITE LED E FUQISHME NE FORME RRETHORE PER NDRICIM PERFEKT DHE TE NJETRATJSHEM

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

COLOR
Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 5,700 Ulje 5%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%