Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos

Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos

Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona, Foto Ose Regjistrim Video Gizomos

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH (TRIPOD) 

MARKA : GIZOMOS

MODELI : GP-06ST

MATERIALI : ALUMIN

GJATESIA E TRIPODIT ( I MBLEDHUR ) : 16cm

GJATESIA E TRIPODIT ( I HAPUR ) : 19cm

PESHA : 256g

PESHA MBAJTESE : 3Kg

MODELE KU APLIKOHET : KAMERA, GoPro , SLR , CELULAR 

VECORI : TRIPOD SUPER CILESOR ME ALUMIN TE ZGJEDHUR,

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KAMERAVE APO PAJISJEVE TE TJERA ME PESHE MAKSIMALE DERI NE 3Kg

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

MBAJTESE E POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONIN PER CDO RAST ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

KEMBE QE ZGJATEN ME RRESHKITJE PER ME SHUME QENDRUESHMERI,

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT ME GJERESI 5.7 - 9CM

I DURUESHEM NDAJ KUSHTEVE TE NDRYSHME TE MOTIT PER T'JU MUNDESUAR SIGURI NE CDO REGJISTRIM TUAJIN,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%