Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus

Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus

Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus
Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus

Trekembesh (Tripod) I Vogel Per Kamera / Telefona 360grade Me Sensor Ndjekjeje Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH (TRIPOD) 

MARKA : BASEUS

VERSIONI I BLUETOOTH: 5.0

MATERIALI : ALUMIN

PESHA : 265g

PERMASAT: DIAMETRI BAZES 95mm, GJATESIA 175mm

MODELE KU APLIKOHET : KAMERA, CELULAR ME GJERESI 56-83mm

KOKA TRIPODIT: GJATESI 175mm, GJERESIA E BAZES 95mm

KOKA TRIPODIT PERSHTATET ME TELEFONA: 56-87mm

VECORI TE TRIPODIT: TRIPOD SUPER CILESOR ME ALUMIN TE ZGJEDHUR,

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E TELEFONAVE APO PAJISJEVE TE TJERA ME GJERESI MAKSIMALE DERI NE 83mm

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

MBAJTESE E POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONIN PER CDO RAST ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

KEMBE QE ZGJATEN ME RRESHKITJE PER ME SHUME QENDRUESHMERI,


I DURUESHEM NDAJ KUSHTEVE TE NDRYSHME TE MOTIT PER T'JU MUNDESUAR SIGURI NE CDO REGJISTRIM TUAJIN,

VECORI TE KOKES SE TRIPODIT: RROTULLIM 360 GRADE DHE NDJEKJE AUTOMATIKE TE INDIVIDIT,

KAPACITET DERI NE 280g DHE PER TELEFONA NGA 56-87mm

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,500 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%