TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380

TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380
TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380
TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380
TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380
TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380
TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380
TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380
TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380

TERMOMETER DIGJITAL SHAHE FH-380

Cmimi real Lek 3,500
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TERMOMETER DIGJITAL

MARKA : SHAHE

MODELI : FH-380

SAKTESIA : ±1.5%

DIAPAZONI MATES : -50ºC - 380ºC

FUNKSIONI : PER MATJE TEMPERATURE NE SIPERFAQE TE NDRYSHME PA BERE KONTAKT

TJETER : FIKET AUTOMATIKISHT PAS 7 SEKONDASH MOSPERDORIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%