Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101

Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101
Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101

Tastiere Me Wireless Dhe Bluetooth Remax K101

Color
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 3,000 Ulje 9%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE WIRELESS

MARKA: REMAX

MATERIALI : PC + SILIKON

PERMASA : 32.20 x 15.20 x 3.10 cm

VERSIONI BLUETOOTH: V3.0

KAPACITETI I BATERISE: 500mAh

KOHA KARIKIMIT: 2 ORE

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK GAMING PER LOJRA, KOMPJUTER,

BUTONA INDIVIDUAL MEKANIK TE STANDARDIT BLU, PER PERFORMANCE MAKSIMALE DHE ZHURMEN KLIKUESE KARAKTERISTIKE,

BUTONA TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

SILIKONI I HARKUAR PER PELLEMBEN JU MUNDESON TE LUANI PER ORE TE TERA NE REHATI MAKSIMALE DHE PA LODHJE,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Per Komputer
Oferte
Cover Lekure Me Tastiere Baseus Per iPad 12.9 Inc
baseus
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%