Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)

Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)
Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)

Tastiere Mekanike Gaming Baseus Gk01 Per Kompjuter Dhe Mobile ( Per Mobile Lidhet Vetem Me Adaptor Qe Kushton Extra Por Jo Per Ios)

Cmimi real Lek 5,400 Oferte Lek 4,900 Ulje 9%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: TASTIERE GAMING PER LOJRA

MARKA: BASEUS

MATERIALI : PC + SILIKON

LIDHJE : USB STANDARDE

PERMASA : 245.4 x 150.2 x 39mm

VECORI : DIZENJIM FANTASTIK GAMING PER LOJRA,

BUTONA INDIVIDUAL MEKANIK TE STANDARDIT BLU, PER PERFORMANCE MAKSIMALE DHE ZHURMEN KLIKUESE KARAKTERISTIKE,

BUTONA TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

PLANIFIKIM I 35 BUTONAVE NE MENYRE QE TE GJITHE FUNKSIONET TE KOMANDOHEN NGA NJE DORE, PA ASNJE PENGESE

DRITAT FANTASTIKE LED INDIVIDUALE TE KUQE PER 34 BUTONAT I JAPIN NJE PAMJE SUPER AGRESIVE PER LOJRA, POR DHE JU NDIHMON TE DALLONI BUTONAT NATEN APO AMBJET TE ERRET,

SHKRIM TRANSPARENT QE LEJON DRITAT LED TE SHKELQEJNE NE MAKSIMUM DHE QE NUK FSHIHEN NGA PERDORIMI I PERDITSHEM,

SILIKONI I HARKUAR PER PELLEMBEN JU MUNDESON TE LUANI PER ORE TE TERA NE REHATI MAKSIMALE DHE PA LODHJE,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
STABILIZUES I VOGEL KAMERE BASEUS GIMBAL ME 3 AKSE
baseus
Oferte Lek 11,000 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 27%