Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad

Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad
Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad
Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad
Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad
Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad
Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad
Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad

Tapet Mausi Me Karikim Wireless Per Telefon G-case Luxury Series Wireless Charging Mouse Pad

Color
Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TAPET MAUSI + KARIKUES WIRELESS

MARKA : G-CASE

MODELI : LUXURY SERIES CHARGING MOUSE PAD

MATERIALI : LEKURE 

NGJYRA : E ZEZE /  KAFE

PERDORIMI : FUNKSION I DYFISHTE: SHERBEN SI TAPET MAUSI POR MUND TE KARIKOJE DHE TELEFONIN TUAJ ME WIRELESS

VECORI : PAMJE FANTASTIKE, VEND I CAKTUAR PER TELEFONIN ME KARIKUES TE FUQISHEM WIRELESS,

LEKURE E ZGJEDHUR DHE E PUNUAR DERI NE DETAJE ME PER NJE PAMJE SERIOZE PER CDO AMBJENT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, NUK ZVERDHET

NUK LE SHENJA GISHTASH,

PERSHTATET GJERESISHT ME TE GJITHE TELEFONAT QE E SUPORTOJNE KARIKIMIN WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Cover Telefoni
Oferte
COVER SILIKONI PER iPHONE 11 / 11 PRO / 11 PRO MAX
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%
Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%