Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc

Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc X
+
-
=

?
Porosit Tani

Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc

Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc
Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc

Syze Mbajtese Celulari Vr Remax Per Telefona Deri Ne 5 Inc

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI VR

MARKA : REMAX

MATERIALI : PC + ABS

VECORI : E ARDHMJA ESHTE KETU,

LENTE TE CILESISE USHTARAKE ME TE LARTE ME DIZAJN OPTIK,

PERSHTATJE PERFEKTE 4.7 INÇ TELEFON APPLE DHE TELEFONA TE TJERE INTELIGJENTE 4,5 DERI NE 5 INÇ,

TEKNOLOGJIA E PERPUNIMIT TE SHTREMBERIMIT OPTIK, DO TE ZVOGELOJE SASINE E TE DHENAVE TE NEVOJSHME PER T'U PERPUNUAR, E CILA REZULTON NE ZENIEN E ME PAK BURIMEVE TE TELEFONIT TUAJ DHE PER PASOJE ZVOGELIMIN E GJENERIMIT TE NXEHTESISE,

SUPORTON IMAX 360° PANORAMA DHE JU MUNDESON PERVOJEN E KENDIT TE SHIKIMIT 120°,

DIZAJN ERGONOMIK DHE MODERN, PESHE SUPER E LEHTE SA DO TE HARRONI QE I KENI VENDOSUR, STRUKTURE RIGOROZE DHE E SIGURTE PER PAJISJEN TUAJ DHE ME LEVIZJE TE SHPESHTA TE KOKES,

SUPORTON SHUMICEN E VIDEO VR/3D CARDBOARD NE TREG, QOFSHIN NGA APLIKACIONE APO YOUTUBE,


TJETER : PRODUKTI ORIGJINAL ME LOGON E MARKES REMAX

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,600 Ulje 16%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%