Super Usb Kabell Royalty 1m Remax

Super Usb Kabell Royalty 1m Remax
Super Usb Kabell Royalty 1m Remax
Super Usb Kabell Royalty 1m Remax
Super Usb Kabell Royalty 1m Remax
Super Usb Kabell Royalty 1m Remax
Super Usb Kabell Royalty 1m Remax

Super Usb Kabell Royalty 1m Remax

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL ROYALTY

MARKA : REMAX

MODELI : RC-056i

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

NGJYRA : GOLD / SILVER / E ZEZE

TIPI : LIGHTNING , PERDORET PER TELFONA QE KANE BAZEN E TIPIT LIGHTNING, SI P.SH IPHONE 5

TJETER : PERDORET PER KARIKIM DHE TRANMETIM TE DHENASH

VECORI : MATRIALI SI SUSTE PREJ CELIKU NUK NDRYSHKET DHE RUAN CILESINE E PRODUKTIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kabell Karikimi
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%