Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67

Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67
Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67

Super Ore Inteligjente Me Bluetooth Per Sporte Te Ndryshme Edhe Per Perditshmeri Remax Waterproof Ip67

COLOR
Cmimi real Lek 4,800 Oferte Lek 4,000 Ulje 17%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: ORE INTELIGJENTE PER SPORTE TE NDRYSHME

MARKA : REMAX

KAPACITETI I BATERISE : 130mAH

MATERIALI: SILIKON + ALIAZH

PERMASA : 1.3 inch

NGJYRA : E ZEZE / PINK

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM : ANDROID / iOS

VERSIONI BLUETOOTH: 4.0

VECORI : GJENERATA E RE E MATESVE TE AKTIVITETIT ME NJE NUMER TE GJERE FUNKSIONESH TE PERMIRESUARA

PEFSHIN 7 MODA TE SPORTEVE, KONTROLLON ME BLUETOOTH CDO GJE QE DESHIRONI, 

PASQYRIM I MENJEHERSHEM I AKTIVITETEVE TE NDRYSHME SIC JANE: NUMRI I HAPAVE, DISTANCA E PERSHKUAR, MATJE TE PULSIT, CILESIA E GJUMIT, KALORITE E DJEGURA ETJ.

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE ZGJAT DERI NE 20 DITE ME NJE KARIKIM(NE KUSHTET ME OPTIMALE TE PERDORIMIT)

PERGJIGJESH OSE REFUZON TELEFONATAT ME NJE PREKJE

MONITORIM AUTOMATIK I CILESISE SE GJUMIT DHE NUMRIT TE HAPAVE

REZISTENT NDAJ UJIT DERI NE 50m THELLESI

SHFAQJE NE KOHE REALE TE NJOFTIMEVE NGA APLIKACIONET

MONITORONI AKTIVITETIN FIZIK DHE PERMIRESOJENI CILESINE E JETES CDO DITE E ME SHUME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth T900 Ultra
tjeter
Oferte Lek 3,700 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Y92
smart watch
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 29%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
tjeter
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%