Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus

Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus
Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus

Super Kufje Teke Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,400 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH ME MBAJTESE KARIKIMI

MARKA : BASEUS

MODELI : ENCOK A03

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5 

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 200mAh

KAPACITETI I BATERISE SE KUFJES: 60mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE DEGJIM MUZIKE RETH 6 ORE / NE STANDBY RRETH 250 ORE

PERMASA E MBAJTESES : 50 x 48 x 25 mm

PERMASA E KUFJES : 20 x 15 x 15 mm

VECORI : TEKNOLOGJIA KUNDER UJIT DHE DJERSES, IDEALE PER AKTIVITETE NE NATYRE

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM, SHUME TE PERSHTATSHME GJATE USHTRIMEVE FIZIKE

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON SHUME KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

TEKNOLOGJIA E BLUETOOTH-IT CSR5.0 MUNDESON LIDHJE TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR, 

BUTON KONTROLLI PRAKTIK NE TRUPIN E KUFJES PER TELEFONATA DHE MUZIKE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJA NDIZET AUTOMATIKISHT SAPO HIQET NGA MBAJTESJA DHE PO ASHTU FIKET KUR FUTET NE MBAJTESE ,

KONTROLL ME NJE KLIK I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 5g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus