Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax

Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax
Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax

Super Kufje Sportive Me Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-S20
VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 65mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE / NE PERDORIM DERI NE 3 - 4 ORE / NE STANDBY 60 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

MIKROFON : PO, HD

KUNDER UJIT : PO , IPX4

VECORI : DIZENJIM ERGONOMIK PER TA MBAJTUR GJATE PA E NDIER

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

QARTESI NE CDO DIAPAZON FREKUENCE

TEKNOLOGJIA KUNDER SHIUT DHE DJERSES IPX4 E BEN IDEALE KETE KUFJE PER VRAP, PALESTER, CIKLIZEM APO CDO STERVITJE TJETER,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTONA KONTROLLI NE TRUPIN E KUFJES E BEJNE ME PRAKTIKE DEGJIMIN E MUZIKES APO PERGJIGJEN NDAJ TELEFONATES,

PAMJE MODERNE SPORTIVE QE BEN DIFERENCEN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje