Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb

Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb
Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb

Super Kufje Baseus Gaming Per Lojra Me Ze Rrethues 3d Dhe Bass Mahnites, Me Drita Led Rgb, Mikrofon Hd, Fishe Audio Usb

COLOR
Cmimi real Lek 7,900 Oferte Lek 6,200 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE PER LOJRA ME FISHE USB

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + NEJLON

GJATESIA E KABELLIT : 2m 

MADHESIA E BOKSIT : 50mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 110±3dB

MIKROFON : PO, HD ME ANULLIM AKTIV ZHURMASH

MADHESIA E MIKROFONIT : 6 x 2.2mm

NDJESHMERIA E MIKROFONIT : -38±3dB

VECORI : LIDHJA NEPRMJET FISHES USB(NE PAKETIM KA DHE PERSHTATES PER TYPE-C) MUNDESON ENERGJI TE VAZDHUESHME PER DRITAT LED SI DHE SIGURON TRANSMETIM TE AUDIOS NE NIVELTE ME TE LARTA KODIMI DUKE PERMBUSHUR STANDARTIN E LOJRAVE ELEKTRONIKE

I KOMBINUAR ME ALGORITMIN E AUDIOS BONGIOVE VE NE DUKJE EKSPERIENCEN UNIKE TE TINGULLIT RRETHUES 3D GJATE LOJES APO DEGJIMIT TE MUZIKES NJESOJ SIKUR TE JENI TE PRANISHEM NE SKENE

VESHORJA ME MADHESI TE MJAFTUESHME PER TA MBULUAR VESHIN PLOTESISHT E BEN ME TE REHATSHME DUKE SHMANGUR SHTYPJES E VESHIT PAS KOKES SI DHE IZOLON NE MENYRE EFIKASE TINGUJT E JASHTEM NE MENYRE QE MUZIKA E LOJES T'JU RRETHOJE NE CDO ANE

KA BUTONA KONTROLLI PER MUZIKEN DHE MIKROFONIN DHE VECANRISHT BUTONI PER NDERRIMIN MIDIS DEGJIMIT TE MUZIKES APO LUAJTJES SE LOJES

MIKROFON I INTEGRUAR PER NDERVEPRIM TE QARTE FALE ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMAVE, KOMUNIKONI ME SHOKET E SKUADRES ME PLOT KONFIDENCE

KABELL I THURRUR ME NEJLON TE DENDUR MJAFT REZISTENT NDAJ PERDORIMIT INTENSIV TE PERDITSHEM

DRITE ME NGJYRA RGB ME EFEKT PULSUES OFRON NJE ATMOSFERE TE KENDSHME LOJE

FALE RREGULLUESIT TE SEGMENTUAR TE GJATESISE KUFJET QENDROJNE TE SHTRENGUAR PASI TE KENI RREGULLUAR PERMASEN E TYRE

UNAZE MAGNETIKE PRECIZITETI ELEMINON NE MENYRE ELEFKTIVE ZHURMAT E RRYMES

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 26%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%