Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax
Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax

Super Kufje Teke Me Bluetooth Remax

COLOR
Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,500 Ulje 35%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-T22

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

NDJESHMERIA : 94±3dB

MIKROFON : PO, HD

VECORI : PERMASE E VOGEL,

E REHATSHME PER VESHIN,VETEM PER NJE ANE TE VESHIT 

PAMJE MODERNE FANTASTIKE,

TELEFONATA DHE MUZIKE NE CILESINE KRISTAL TE ZERIT,

PORTATIVE DHE E LEHTE PER TU MBAJTUR,

VESHORE ERGONOMIKE PERSHTATET PLOTESISHT ME VESHIN DUKE SIGURUAR KAPJE TE QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITETIT FIZIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje