Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax

Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax
Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax

Super Kufje Headphones Me Bluetooth Remax

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,800 Ulje 7%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : HEADPHONES 

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRASMETITMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1.5-2.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 7 ORE / NE STANDBY 100 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 110+/-5db

INPUT: 5V 

VECORI : PREMIUM STEREO SIGURON TINGULL ME CILESI TRANSMETIMI TE LARTE (HIFI) DHE SHIJIM TE MUZIKES,

VESHORE ME CILESI TE LARTE ,

MBAJTESE ALUMINI TE PERFORCUAR,

ZGJATUESE PREJ METALI DHE KAPESE QE PALOSEN,

BUTONA KONTROLLI MULTI-FUNKSIONALE PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

VESHORE ME SFUNGJER MEMORY DHE LEKURE TE BUTE JU OFRON EKSPERIENCE TE REHATSHME EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

PERSHTATET ME GJITHE PAISJET ME PORTE AUX 3.5mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Dhe Aux 3.5mm Lenovo
lenovo
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,300 Ulje 21%