Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9

Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9
Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9

Super Kufje Cift Me Bluetooth Kunder Ujit Me Mbajtese Karikimi Piblue Tws-9

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 4,900 Ulje 25%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH ME MBAJTESE KARIKIMI

MARKA : PiBLUE

MODELI : TWS-9

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0 

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 450mAh

KAPACITETI I BATERISE : 40mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE DEGJIM MUZIKE RETH 3 ORE / NE STANDBY RRETH 40 ORE

PERMASA : 20 x 15 x 15 mm

VECORI : TEKNOLOGJIA KUNDER UJIT DHE DJERSES, IDEALE PER AKTIVITETE NE NATYRE

DIZENJIM ERGONOMIK I REHATSHEM DHE I QENDRUESHEM, SHUME TE PERSHTATSHME GJATE USHTRIMEVE FIZIKE

MBAJTESE KARIKIMI PORTATIVE MUNDESON SHUME KARIKIME TE PLOTA PER KUFJET,

TEKNOLOGJIA TWS OFRON TINGULL TE QARTE HD ME BASS TE FUQISHEM,

TEKNOLOGJIA E BLUETOOTH-IT CSR5.0 MUNDESON LIDHJE TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR, 

TEKNOLOGJIA E KONTROLLIT ME PREKJE E AVANCUAR PER ME SHUME NDJESHMERI,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

KUFJET NDIZEN AUTOMATIKISHT SAPO HIQEN NGA MBAJTESJA DHE PO ASHTU FIKEN KUR FUTEN NE MBAJTESE ,

KONTROLL ME NJE PREKJE I TELEFONATES DHE MUZIKES,

PESHA E VOGEL PREJ 5g MUNDESON LEHTESISHT MBAJTJEN PER NJE KOHE TE GJATE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje