Super Karikues Celulari Per Makine Me Dy Tipe Daljesh Micro Dhe Lightning

Super Karikues Celulari Per Makine Me Dy Tipe Daljesh Micro Dhe Lightning
Super Karikues Celulari Per Makine Me Dy Tipe Daljesh Micro Dhe Lightning
Super Karikues Celulari Per Makine Me Dy Tipe Daljesh Micro Dhe Lightning
Super Karikues Celulari Per Makine Me Dy Tipe Daljesh Micro Dhe Lightning
Super Karikues Celulari Per Makine Me Dy Tipe Daljesh Micro Dhe Lightning

Super Karikues Celulari Per Makine Me Dy Tipe Daljesh Micro Dhe Lightning

COLOR
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,300 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES TELEFONI PER MAKINE

MARKA : REMAX

HYRJE : DC12 - 24V

DALJE : 5V / 3.4A

NGJYRA : E ARGJENDTE / GOLD

GJATESIA : 1m

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : KARIKUES MAKINE SHUME CILESOR,

PERFORMANCE E SHKELQYER,

MATERIAL I ZGJEDHUR,

PERSHTATET GJERESISHT ME PASIJET,

KARIKIM SUPER I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KABELL SI SHIRIT KUNDER NGATERRIMIT,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

DY DALJE NE NJE KABELL,

DIZENJIM DEKORUES DHE SHUME PRAKTIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Karikues Per Makine Moxom Me Fishe Micro Ose Lightning
moxom
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 13%