Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB

Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB
Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB

Super Boks Unik Me Bluetooth Si Kandil Deti Me Drita LED RGB

Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,900 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH DHE MIKROFON

MARKA : TJETER

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI: ABS + METAL

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 10W ( MAX )

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

PERMASA : 11 x 24cm

PESHA : 1049g

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 8 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 80Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MEMORIE MICRO SD / USB / AUX 3.5mm

VECORI : LAMBA SHUMËNGJYRËSHE NDIZET DHE NDRYSHON, FORMA E KANDIL DETIT NË MBULESËN E QELQIT JU JEP NJË PËRVOJË TË MREKULLUESHME SIKUR TË JENI NË BOTËN E OQEANIT, DUKE JU DHËNË NJË NDJENJË EKSPERIENCE NË AKUARIUM

 DIZENJIM FANTASTIK ME SUPER BASS DHE VOLUM TE LARTE,

DRITA FANTASTIKE LED PER SHFAQJE PLOT STIL,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

MIKROFON HD TE QARTA ME VOLUM TE LARTE, VJEN ME PORTE AUX EDHE KARTE SD

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%