Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker

Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker
Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker
Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker
Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker
Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker
Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker
Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker
Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker
Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker

Super Boks Me Bluetooth Xo Speaker

COLOR
Cmimi real Lek 4,300 Oferte Lek 3,500 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 60mm

KAPACITETI I BATERISE : 3.7V / 1200mAh

FUQIA E BOKSIT : 3W x 2

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz - 20000Hz

NDJESHMERIA : >88db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2.5 ORE / NE PERDORIM RRETH 10 - 22 ORE / STANDBY RRETH 130 ORE

PERMASA : 66 x 400 x 58mm 

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MicroSD DHE AUX, USB

VECORI :  PERMASA TE MREKULLUESHME , POR BOKS SHUME I FUQISHEM

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 5.0, VEND PER KARTE TF MicroSD DHE FISHE AUXI,

PAMJE E THJESHTE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA TE PORTABEL DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%