Super Boks Me Bluetooth , Tingull Eksploziv, Kunder Ujit, Moxom

Super Boks Me Bluetooth , Tingull Eksploziv, Kunder Ujit, Moxom
Super Boks Me Bluetooth , Tingull Eksploziv, Kunder Ujit, Moxom
Super Boks Me Bluetooth , Tingull Eksploziv, Kunder Ujit, Moxom
Super Boks Me Bluetooth , Tingull Eksploziv, Kunder Ujit, Moxom
Super Boks Me Bluetooth , Tingull Eksploziv, Kunder Ujit, Moxom
Super Boks Me Bluetooth , Tingull Eksploziv, Kunder Ujit, Moxom

Super Boks Me Bluetooth , Tingull Eksploziv, Kunder Ujit, Moxom

COLOR
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,200 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTI

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH KUNDER UJIT

MARKA : MOXOM

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO, HD

FUQIA NE DALJE : 3W

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 5-6 ORE / NE STANDBY 300 ORE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 90Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / USB / KARTE MEMORIE MICRO SD

PERMASA : 145 x 62 x 67 mm

NGJYRA : E ZEZE / BLU / E KUQE

VECORI : TEKNLOGJIA IPX7 KUNDER UJIT JU SIGURON PERDORIM PA FRIKE DHE NE AMBIENTE TE LAGESHTA ,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK ME MBAJTESE QE MUNDESON LEHTESI PER TA MBAJTUR GJATE AKTIVITETVE TE JASHTME,

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%