Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione

Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione
Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione

Super Boks Me Bluetooth T&g Tg-177 Me Shume Funksione

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,400 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : T&G

MODELI : TG-177

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 50mm x 2

FUQIA E BOKSIT : 5W x 2

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 20KHz

NDJESHMERIA : 90db±5db

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 2 - 3 ORE / STANDBY RRETH 24 ORE

PERMASA : 84.5 x 64.8 x 189mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX 3.5mm / KARTE MICRO / USB

NGJYRA :  E ZEZE / BLU / E KUQE / JESHILE / KAMOFLAZH

VECORI :  BUTONA KONTROLLI PER STACIONE TE NDRYSHME DHE FUNKSIONE,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON KARTE MICRO, USB DHE FISHE AUX,

PAMJE ARTISTIKE SHUME DEKORATIVE PER CDO DHOME TE SHTEPISE TUAJ,

ME PERMASA IDEALE DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%