Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo

Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo
Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo

Super Boks Me Bluetooth Speaker 3D Xo

COLOR
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,700 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SUPER BOKS BLUETOOTH 3D

MARKA : XO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.O

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m - 15m

KAPACIETI I BATERISE : 400mAH 

FREKUENCA : 90Hz - 20000Hz

PERMASA : 85 * 85 * 40mm

NDJESHMERIA: 104 Db

SUPORTON: TF CARD

NGJYRA: ZEZE / KUQE / JESHILE

VECORI : SUPER BOKS ME BLUETOOTH ME AUDIO 3D, CILESI E LARTE MATERIALI,

CILESIA E LARTE E ZERIT NE NJE DISTANCE DERI NE 15m,

VJEN ME 3 NGJYRA TE NDRYSHME PER CDO SHIJE. TE ZEZE, TE KUQE EDHE JESHILE,

E MERRNI KUDO ME VETE, I LEHTE, PRAKTIKE DHE SHUME ELEGANT,

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%