Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax

Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax

Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax
Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax

Home Cinema Super Boks Me Bluetooth Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH THEATER

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0

KAPACIETI I BATERISE : 4000mAH

FUQIA NE DALJE : 100W

FREKUENCA : 30Hz - 20000Hz

NDJESHMERIA75db

PORTA: AUX / USB

PERMASA : 33.80 x 14.80 x 19.80 cm

VECORI : QARTESIA E ZERIT, NDRICUESIT,

KAPACITETI I LARTE I CILESIE EDHE VOLUMIT, PAMJE DEKORATIVE

VJEN ME 5 BOKSE TE INTEGRUARA, VJEN EDHE ME KOMANDIM NGA LARG,

Cmimi real Lek 21,000 Oferte Lek 18,000 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%