Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus

Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus
Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus

Super Bateri E Jashtme 10000mah Me Karikim Wireless Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME KARIKIM WIRELESS

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2A MAX

HYRJE LIGHTNING : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A 1 : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A 2 : DC 5V / 2A MAX

DALJE WIRELESS : 5W MAX

PERMASA : 15.4 x 7.4 x 1.8 cm

PESHA : 240g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI UNIK ME PAMJE FANTASTIKE, PRAKTIKE PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE

PANELI DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB OSE WIRELESS

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

PRODUKTI I CERTIFUKUAR SIPAS FCC, CE, ROHS PER CILESI DHE SIGURI

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET JO VETEM PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE ME KARIKIM  WIRELESS PO EDHE PER CDO TELEFON TJETER   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus