Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus

Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus
Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus

Bateri E Jashtme Me Dalje Type-c 5000mah Me Dy Porta Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,000 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

KAPACITETI : 5000 mAH

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

HYRJE USB TYPE-C : DC 5V / 2A MAX

DALJE TYPE-C : DC 5V /3A MAX

DALJE USB : 5V / 2.4A

PERMASA : 143 x 65 x 23 mm

PESHA : 155g

KOHA E KARIKIMIT TE PLOTE : RRETH 3 ORE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

INDIKATORET LED TREGOJNE NIVELIN E BATERISE

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus