Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning

Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning
Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning
Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning
Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning
Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning
Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning
Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning
Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning
Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning

Bateri E Jashtme 4000mah Si Portofol Me Dy Dalje Micro + Lightning

COLOR
Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,400 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni video ne fund te pershkrimit**

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : ZHUSE

MODELI : 

KAPACITETI : 4000mAH

MATERIALI : LEKURE + ABS +PC 

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE : DC 5V /2.1A MAX

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

DIZENJIM ME PAMJE MODERNE SHUME PRAKTIK SI PORTOFOL ME LEKURE TE VERTETE

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PRODUKT I CERTIFIKUAR SIPAS CE/FCC/RoHS PER CILESI DHE SIGURI TE SHUMEFISHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%