Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB

Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB

Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB
Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB

Super Adaptor Me 7 Porta USB3.0 Per Pajisje Me Porte Type-C / USB

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA 

MARKA : ORICO 

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 132 x 59 x 31.5mm

GJATESIA E KABELLIT : 100cm

NGJYRA : E ZEZE

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB ME SISTEM MAC OS SIERRA / WINDOWS 10 / CHROME OS / ETJ

7 X PORTA USB 3.0 : ME DALJE 5V / 0.9A DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI, TE GJITHA PORTAT MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 7 PORTAVE USB 3.0 DUKE E KTHYER LAPTOPIN TUAJ NE DESKTOP NE CAST PER TE PERPUNUAR DOKUMENTE ME LEHTE DHE ME SHPEJTE

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Cmimi real Lek 5,900 Oferte Lek 5,100 Ulje 14%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%